|           Закупівлі           |           Контакти           |           Укр | Рос | Eng

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки всіх, чия діяльність ...
Далі

Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах ВП «Атоменергомаш» (ЗСК, ЗНСОтаТ, РМЗ) ...
Далі

Сертифiкати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС України і є корпоративними ...
Далі

ІнформацІя

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у ВП АЕМ , необхідно ознайомитися з умовами подання документів ...
Далее

 

КУЛЬТУРА БЕЗПЕКИ

 

СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ

 

ЗАРПЛАТНІ ПРОЕКТИ

 

ВАКАНСІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОДІЇ ВП АЕМ

08.02.2019

ПЛАН ТРАНСФОРМАЦII ВП "АТОМЕНЕРГОМАШ"

08.05.2019

Нагородження найкращих підрозділів та працівників

У Києві завершилась ІХ Міжнародна науково-практична конференція з культури безпеки АЕС, що проходила 9-10 квітня. У рамках Конференції відбулось нагородження найкращих підрозділів та працівників:

Кращий наставник: - слюсар з механоскладальних робіт 6-го розряду цеху спеціальних металоконструкцій заводу спеціальних конструкцій ВП "Атоменергомаш" Дмітріченков Валерій Олександрович;

Кращий раціоналізатор: - токар 5-го розряду механіко-складального цеху заводу нестандартного обладнання та трубопроводів ВП "Атоменергомаш" Ястребов Віталій Іванович;

Кращий колектив: - бригада цеху з виготовлення комплектуючих ТВЗ та металоконструкцій ремонтно-механічного заводу ВП "Атоменергомаш", майстер Храмович Олексій Вікторович.

Вітаємо працівників ВП "Атоменергомаш" !

 

15.11.2018

Конкурс малюнків та фотографій

Сьогодні далеко не кожна дитина може чітко відповісти на питання, ким і де працюють його тато або мама. Дітям, чиї батьки працюють у ВП «Атоменергомаш», відповісти на нього не складає труднощів. І підтвердженням тому стали результати конкурсу малюнків «Мої батьки на роботі», організованого сектором маркетингу. Конкурс був націлений не тільки на розкриття творчого потенціалу дітей, популяризацію живопису, але і на формування у них позитивного ставлення до праці і професії своїх батьків. Переможцями дитячого творчого конкурсу визнані:

1 місце – Гродзіцька Поліна

2 місце – Рогова Христина і Роговий Кирил

3 місце – Дженков Віталій

Також підведено підсумки фотоконкурсу «Мій школярик!». Фото красунь і красенів, смішних, зворушливих і неповторних не залишили нікого байдужими. Дякуємо всім учасникам і вітаємо переможців фотоконкурсу:

1 місце - Ласточкіна Інна і її син красунчик Стас

2 місце – Стаховець Наталія і її чарівні внуки

3 місце - Гродзіцька Ольга і її мілашка-першоклашка Поліна.

Без нагород не залишився жоден учасник, всім вручили грамоти та подарунки. Проведення таких конкурсів - це не разова акція, вони обов'язково отримають продовження і зберуть нових учасників.

  

 

10.10.2018

 

 

З 03.10.2018 по 06.10.2018 у ВП ХАЕС відбувся конкурс професійної майстерності серед молодих працівників ДП «НАЕК «Енергоатом».

Електрозварник ручного зварювання 3 розряду ЦБТтаМК ЗНСОтаТ ВП «Атоменергомаш» Лохматов Олександр посів 3-е місце у конкурсі за професією «електрозварник ручного зварювання».

Вітаємо Олександра з успіхом та бажаємо трудових досягнень і перемог у майбутньому!