|           Закупівлі           |           Контакти           |           Укр | Рос | Eng

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки всіх, чия діяльність ...
Далі

Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах ВП «Атоменергомаш» (ЗСК, ЗНСОтаТ, РМЗ) ...
Далі

Сертифiкати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС України і є корпоративними ...
Далі

ІнформацІя

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у ВП АЕМ , необхідно ознайомитися з умовами подання документів ...
Далі

Завантажити "Процедуру... "

 

 

 

ВАКАНСІІ

 

До уваги бажаючих працевлаштуватися!

Прийняття документів для розгляду кандидатів (копія паспорта, копія військового квитка / посвідчення про приписку до призовної дільниці, копія трудової книжки, копія всіх документів про освіту, резюме та інші документи, що підтверджують кваліфікаційний рівень кандидата) здійснюється щосереди в кабінеті відділу кадрів ВП «Атоменергомаш» з 13-00 до 15-00 (інженерно - лабораторний комплекс на території заводу спеціальних конструкцій, вул. Промислова, 52).

Завантажити форму резюме

Завантажити бланк особового листа по обліку кадрів

Вказані вище документи направляти в сканованному вигляді одним файлом в форматі pdf, 150 dpi, сірий (можливо чорно-білий) на електронну адресу загального відділу ВП АЕМ: office@aem.zp.ua. Пакет документів, спрямований не в повному обсязі та не по формату, до розгляду не приймається.

Контактні телефони:

Відділ кадрів (6-47-32, 6-36-26),

Загальний відділ (6-34-88, 6-47-33)

 

Вакансія "ВП Атоменергомаш" станом 15.03.2020

 

Вакансія "ВП Атоменергомаш" станом 18.02.2020

Начальник відділу матеріально-технічного постачання  (постійно)

Умови працї - нормальні, режим роботи - денний.

Кваліфікаційні вимоги: На посаду  начальника матеріально-технічного  постачання ВП АЕМ призначається особа з повною вищою освітою  відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та стаж роботи з матеріально-технічного забезпечення не менше  двох років.

Обов’язки: Організовувати   забезпечення ВП АЕМ  всіма необхідними для його виробничої діяльності матеріальними ресурсами відповідної якості та їх раціональне використання з метою скорочення витрат виробництва і одержання максимального прибутку.

Компетенції: Уміння використовувати комп’ютерне обладнання та офісну техніку, працювати у програмах Microsoft Office Word, Office Excel тощо; Необхідні ділові якості: вміння визначити пріоритети, націленість на результат, адаптація до змін та прийняття нових підходів у вирішенні поставлених завдань, оперативність, виваженість. Необхідні особистісні якості: ініціативність, тактовність, комунікабельність, дисциплінованість.