|           Закупівлі           |           Контакти           |           Укр | Рос | Eng

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ СЛУЖБОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ ТА ПЕРЕВІРОК

 

28.08.2016

Щодо публікації на офіційному веб-сайті «Наші Гроші»

На лист ДП НАЕК щодо публікації на офіційному веб-сайті «Наші Гроші. Запоріжжя» опублікованої інформації «Повар відремонтує приміщення атомників на 400 тисяч», яка стосується закупівель ВП «Атоменергомаш», ВЗПК ВП АЕМ здійснив перевірку зазначеної інформації. За результатами перевірки встановлено, що ВП «Атоменергомаш» за результатами відкритих торгів цього року уклав кілька угод з ПП «Аверс» на ремонтні послуги загальною вартістю 398 тис.грн.

ПП «Аверс» належить громадянину України Венгеренко Олексію Володимировичу,. директором підприємства є його дружина Венгеренко Віка Анатоліївна. Об'єми робіт за аналогічними договорами в попередніх періодах були виконані вчасно, кваліфікованим персоналом. Порушень строків виконання робіт, а також зауважень щодо якості робіт у ВП АЕМ не було.

Інформації яка б свідчила про неможливість надання ПП «Аверс» якісних та належних послуг з виконання поточного ремонту приміщень ВП АЕМ, не встановлено. Порушень діючого законодавства під час проведення зазначених торгів не виявлено.

17.03.2016 ДП НАЕК опубліковано спростування на дану статтю.

Про закупівлю дошки

05.04.2016 на виконання доручення генерального директора ВЗПК проведено перевірку закупівлі дошки хвойних та листяних порід в частині правильності визначення ґатунку деревини для потреб ВП АЕМ. Перевіркою встановлено, що закупівля вищезазначеного ТМЦ, без врахувань вимог КД, могла привести до понесення додаткових витрат підприємства на суму 179,1 тис. грн. За результатами перевірки начальника ДУтаЛФП позбавлено премії за результатами роботи за квітень.

Про закупівлю лакофарбної продукції

24.06.2016 за дорученням генерального директора ВЗПК проведена перевірка щодо обгрунтованості технічних вимог до лакофарбної продукції, яка використовується у ВП АЕМ при виготовленні коробів кабельних типу КП, ККБ та ремонтних комплектів, що можуть спричинити понесення додаткових витрат з урахуванням різниці цін пропозицій учасників. За результатами перевірки встановлено, що грунт-емалі NANO ЕП мастік преміум ТУ У 20.3-25529397-001:2012 використовуються ЗНСОтаТ ВП АЕМ при виготовленні коробів кабельних типу КП, ККБ та ремонтних комплектів за погодженням із замовником ЕЦ ВП ЗАЕС. Проте, встановлено ряд недоліків у роботі працівників, задіяних в процесах організації замовлень та закупівель ТМЦ, яким ініційовано вказати на недопущення порушень у подальшому.

 

 

НАЗАД