Укр | Рос            
Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах
ВП «Атоменергомаш»

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки

Сертифікати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС

Інформація

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у
ВП "Атоменергомаш"

Соціальний захист
Підготовка персоналу
Медичне страхування Новини культурного життя ВП АЕМ
Підготовка персоналу у 1 півріччі 2021 року

Професійний розвиток є важливою частиною підвищення рівня ефективності і конкурентоспроможності нашого підприємства та Компанії в цілому. Від рівня кваліфікованості персоналу залежить фінансова стабільність, імідж підприємства та показники фінансово-економічної діяльності. Навчання працівників ВП «Атоменергомаш» є однією з обов’язкових форм роботи з персоналом, що допомагає підвищити рівень знань працівників, а також набути нових умінь та навиків, необхідних для роботи.

Підготовка персоналу у 1 півріччі 2021 року у ВП АЕМ проводилась у відповідності до річного плану-графіку роботи з персоналом на 2021 рік, а також згідно зі службовими записками керівників підрозділів, які надійшли протягом вказаного періоду у зв’язку з виробничою необхідністю.

Враховуючи суворі карантинні обмеження, що діяли з початку поточного року, та які суттєво зменшили можливість навчання персоналу за багатьма напрямками, за вказаний період було навчено 180 працівників, з них: КПФС (керівники, професіонали, спеціалісти, службовці) – 54 особи, робітників – 126 осіб.

Згідно із заявками від підрозділів тривають процедури організації закупівель послуг з підвищення кваліфікації персоналу ВП АЕМ в спеціалізованих навчальних закладах.

Підготовка персоналу у 1 півріччі 2021 року проводилась за наступними напрямками:

Напрямки підготовки персоналу

Кількість осіб

Первинна підготовка персоналу 0
КПФС 0
робітники 0
Перепідготовка (суміжні професії) 8
КПФС 0
робітники 8
Підтримка кваліфікації 6
КПФС 6
робітники 0
Спеціальне навчання (ОП, НАОП, ПБ, ПТМ) 144
КПФС 36
робітники 108
Підвищення кваліфікації 22
КПФС 12
робітники 10

Для забезпечення ефективності теоретичної підготовки персоналу ВП «Атоменергомаш» з метою подальшої здачі кваліфікаційних іспитів кандидатами на підвищення кваліфікаційних розрядів у червні поточного року було організовано тематичне навчання спеціалістами підприємства за наступними напрямками:

• основи метрологічного забезпечення виробництва, засоби вимірювальної техніки та їх застосування (провідний інженер з метрології Н. Буяльська);

• теоретична підготовка за напрямком питань відділу організації праці та заробітної плати (начальник ВОПтаЗ О. Попова);

• основи матеріалознавства та опір матеріалів (інженер-технолог 1 категорії лабораторії контролю металів Н. Фінько);

• основи машинобудівного креслення, допуски та посадки (провідний інженер-конструктор І. Петрова та інженер-конструктор 2 категорії С. Яковенко відділу головного конструктора);

• теоретична підготовка за напрямком питань служби охорони праці, пожежної безпеки та відомчого нагляду (начальник сектору охорони праці В. Баженін, інженер з пожежної безпеки 2 категорії С. Петровський).

В процесі підготовки персоналу протягом 1 півріччя 2021 року були задіяні функціональні відділи підприємства, служби та підрозділи ВП АЕМ; спеціалізовані учбові заклади: НТЦ ВП ЗАЕС, НТЦ ВП ЮУАЕС, ДП «Запорізький ЕТЦ Держпраці».

За усіма напрямками підготовки якість навчання персоналу відповідає оцінці «добре».