Укр | Рос            
Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах
ВП «Атоменергомаш»

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки

Сертифікати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС

Інформація

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у
ВП "Атоменергомаш"

Новини ДП "НАЕК "Енергоатом" Новини ЗАЕС Новини культурного життя
ВП "Атоменергомаш"
Підвищення кваліфікації працівників

В досить непростий час, зумовлений відтоком з країни спеціалізованих кадрів, ВП «Атоменергомаш» працює над збереженням свого кадрового потенціалу основних працівників. Одним з ефективних напрямків роботи з персоналом є підвищення кваліфікації працівників.

16 березня 15 співробітників ВП «Атоменергомаш» отримали свідоцтва державного зразка Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості про присвоєння робітничої кваліфікації та здобуття суміжної професії «Верстатник широкого профілю» 2 розряду.

   

   

   

Навчання здійснювалося дистанційно з травня по листопад 2020 року, без відриву від виробництва, на заводі нестандартного обладнання та трубопроводів, заводі спеціальних конструкцій (м. Енергодар) та ремонтно-механічному заводі (м. Южноукраїнськ).

За цей період працівниками ВП АЕМ були опановані знання за такими предметами, як основи галузевої економіки і підприємства, основи трудового законодавства та охорона праці, технології енерго- та матеріалозбереження, технологія верстатних робіт, матеріалознавство, технічне креслення та читання креслень, допуски та технічні вимірювання, основи електротехніки та промислової електроніки, метало ріжучі інструменти.

Також навчальна програма містила блоки з виробничого навчання, виробничої практики та підсумкової державної кваліфікаційної атестації. Усі працівники показали високий рівень отриманих знань за професією.

Організація закупівлі послуг з навчання суміжній професії «верстатник широкого профілю» 2 розряду в Харківському центрі дозволить забезпечити повне завантаження верстатного парку ВП «Атоменергомаш» та більш раціональне використання кадрового потенціалу основних працівників, з залученням персоналу підприємства до виконання більш широкого спектру робіт.

Назад до усіх новин ВП АЕМ