Укр | Рос            
Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах
ВП «Атоменергомаш»

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки

Сертифікати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС

Інформація

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у
ВП "Атоменергомаш"

Новини ДП "НАЕК "Енергоатом" Новини ЗАЕС Новини культурного життя
ВП "Атоменергомаш"
У ВП «Атоменергомаш» пройде місія підтримки ВАО АЕС        План трансформації ВП "Атоменергомаш"

З метою проведення місії підтримки - МП, ініційованої Всесвітньою асоціацією організацій, експлуатуючих АЕС (ВАО АЕС) щодо оцінки стану та підвищення культури безпеки у ВП «Атоменергомаш», на  виробничих майданчиках ВП АЕМ у м.Енергодар та м. Южноукраїнськ заплановано  прийом експертів з питань культури безпеки.

До робочої програми МП входить обмін ідеями та позитивними практиками щодо стану культури безпеки на інших підприємствах та навчання персоналу, основною метою якої є підвищення рівня КБ на підприємстві після впровадження певних рекомендацій експертів  ВАО АЕС.

Керівництвом ВП «Атоменергомаш» розроблений та впроваджується план дій з трансформації підприємства, розглянутий на нараді з питань виробничої діяльності ВП АЕМ, проведеної 08 серпня 2017 року, яка відбулась за головуванням президента ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського.

Генеральний директор ВП «Атоменергомаш», Олександр Маслюков презентував керівництву Компанії інформацію, з детальним висвітленням життєвого циклу підприємства, сильних та слабких сторін в виробничих, економічних та кадрових складових. Під час презентації були представлені стратегічні цілі та нові напрямки діяльності підприємства, зазначені основні цінності підприємства, такі як ефективність, якість та унікальність. Юрій Недашковський наголосив на тому, що головна місія ВП АЕМ - залишатися надійним постачальником продукції та послуг для підрозділів Компанії та бути конкурентними на зовнішньому ринку.

Назад до усіх новин ВП АЕМ