Закупівлі           |           Контакти           |           Укр | Рос | Eng

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки всіх, чия діяльність ...
Далі

Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах ВП «Атоменергомаш» (ЗСК, ЗНСОтаТ, РМЗ)…
Далі

Сертифiкати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС України і є корпоративними ...
Далі

ІнформацІя

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у ВП АЕМ , необхідно ознайомитися з умовами подання документів ...
Далі
Завод спецiальных конструкцiй
Завод нестандартного
обладнання та трубопроводiв
Ремонтно-механiчний завод

 

ВП «АТОМЕНЕРГОМАШ» - ВАШ НАДІЙНИЙ ПАРТНEР!

ВП «Атоменергомаш» ГП «НАЕК «Енергоатом» є відокремленим підрозділом державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» та здійснює свою господарську діяльність та діяльність у сфері використання ядерної енергії від імені Компанії «Энергоатом» на підставі чинного законодавства України, дозволів та ліцензій, за нормами та правилами з ядерної безпеки.

ВП «Атоменергомаш» багатопрофільне сервісний підрозділ, яке виготовляє сертифіковану продукцію і здійснює агрегатно-відновлювальний ремонт теплообмінного обладнання для атомних і теплових станцій, а також інших підприємств різних галузей промишленнності.

Основними видами продукції ВП «Атоменергомаш» є контейнери різних видів для поводження з РАВ, теплоелектронагрівачів компенсатора тиску (ТЕН КД), комплектуючі тепловиділяючих збірок (головки і хвостовики), двері протипожежні різних меж вогнестійкості, короба кабельні, повітро-, газоохолоджувачі, калорифери, клапани надлишкового тиску (КИД - 100, - 150, - 200), універсальні захисні секції та багато іншого.

Якість виробленої ВП «Атоменергомаш» продукції, підтвердженої більше 20 сертифікатами якості УкрСЕПРО, забезпечується наявністю сучасного обладнання, висококваліфікованого, атестованого персоналу і дотриманням норм і правил на всіх етапах виробництва. Виробнича база ВП «Атоменергомаш» дозволяє випускати широкий спектр виробів і обладнання, включаючи і нестандартні, за кресленнями і технічним завданням замовника.

 

Ми - компетентні та надійні!

ВП «Атоменергомаш» зацікавлений у співпраці з Вами!

 

ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК - направити звернення до генерального директора

 

 

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА