Укр | Рос            
Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах
ВП «Атоменергомаш»

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки

Сертифікати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС

Інформація

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у
ВП "Атоменергомаш"

Соціальний захист Підготовка персоналу Медичне страхування Новини культурного життя ВП АЕМ
Змістовне дозвілля ВП «Атоменергомаш».
Тур Запоріжжям

У ВП «Атоменергомаш» відбулася подія, на яку очікував трудовий колектив вже багато місяців. Свого часу коронавірусні обмеження внесли корективи і в культурне життя підприємства, унеможливив на тривалий час колективні екскурсійні виїзди, які вже стали традицією у культурному житті підрозділу.

18 вересня Первинна профспілкова організація ВП АЕМ, яку очолює Віктор ПОЛІХРАНОВ, за підтримки Спілки молоді ВП АЕМ, в особі Дмитра БАТРАКА, організувала екскурсійний денний тур для 45 співробітників підприємства до о. Хортиця – національного заповідника у місті Запоріжжя.

Тур розпочався з відвідування Запорізького музею судноплавства з унікальними експонатами VIII століття, серед яких були відреставровані дюбель–шлюпки та бригантина, з яких свого часу складалась Дніпровська флотилія 1735-1739 років. Відвідувачі музею отримали різноманітну, цікаву інформацію, в тому числі про складність процесу створення якорів до суден такого типу та їх величезну вартість, враховуючи технології обробки металу того часу (детальніше за посиланням).

   

      

Наступним пунктом екскурсійної програми, який підкорив без виключення усіх відвідувачів, був музей ретро-автомобілів АВТО-МОТО-КЛУБу «ФАЄТОН», засновником якого є Дмитро ПОЗНЯК. Музейний фонд містить більш ніж 250 основних ретро-експонатів.

Цей музей дійсно особливе місце! Потрапивши до його головної зали відразу можна було відчути дитячий захват від того, що бачиш навколо, від людського генія автомобілебудування та дизайнерської фантазії конструкторів минулого.

   

   

   

Завершенням цього чудового осіннього дня, який подарував всім не тільки гарний настрій, радість спілкування, сміх та жарти, а й гарну сонячну погоду, стала прогулянка Дніпром на катері «Хибини». Наші рідні Дніпровські краєвиди дві години милували погляд відпочиваючих, які з верхньої палуби спостерігали за простором Дніпра, красою та неповторністю Хортицького ландшафту.

   

"Природа ніколи не поспішає, та все встигає"
(Лао-цзи)

Назад до новин культурного життя ВП АЕМ