Укр | Рос            
Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах
ВП «Атоменергомаш»

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки

Сертифікати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС

Інформація

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у
ВП "Атоменергомаш"

Соціальний захист Підготовка персоналу Медичне страхування Новини культурного життя ВП АЕМ
Подія. Заводу спеціальних конструкцій ВП «Атоменергомаш» 40 років!

05 листопада у ВП АЕМ відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 40-ї річниці із дня створення ЗСК.

Історію заводу разом із щирими словами вдячності за багаторічну сумлінну працю своїм колегам - працівникам заводу спеціальних конструкцій виклав генеральний директор ВП АЕМ Григорій Городнер у пам’ятному буклеті.

   

Історія заводу почалася 40 років тому, з далекого 1981 року, який у той період іменувався «Энергодарский экспериментальный завод специальных строительных конструкций Управления строительства Запорожской АЭС».

Продукція, що випускалася заводом, була зорієнтована на потреби Запорізької АЕС, яка на той час будувалася, та виготовлення конструкцій для потреб рідного міста Енергодара. Чимало об’єктів у нашому місці створено на майданчику ЗСК, наприклад стела – візитна картка міста, яка розташована на в’їзді до нього.

Тоді на виробничому майданчику теперішнього ЗСК сотнями тонн виготовлялися спеціальні металеві та залізобетонні конструкції для будівництва об'єктів атомних електростанцій. Минали роки, змінювалося життя, змінювалася наша країна, змінювалися потреби промисловості, але одне залишалося незмінним – діяльність заводу була завжди спрямована на задоволення потреб атомної енергетики держави.

З початку квітня 2004 року завод спеціальних конструкцій ВП ЗАЕС увійшов до складу ВП «Атоменергомаш», який виготовляє сертифіковану продукцію енергетичного машинобудування для всіх АЕС України. Продукція, яку випускає завод, забезпечує для атомних електростанцій країни збільшення ресурсів експлуатації обладнання. На заводі освоєно випуск знімної теплової ізоляції, армоканатів, протипожежних дверей, вугільних адсорберів, охолоджувачів повітря для всього обладнання АЕС України, спеціальних металевих конструкцій для енергоблоків України. Також ЗСК ВП АЕМ успішно освоїв та проводить ремонт електродвигунів напругою від 0,4 до 6,0 кВ, а також великогабаритних двигунів ГЦН типу ВАЗ 215.

Враховуючи коронавірусні обмеження, організаторам вдалося зробити свято водночас урочистим та теплим.

Головний інженер – технічний директор ВП АЕМ Сергій Лавров, директор ЗСК Микола Вовк разом із головою профспілкового комітету Віктором Поліхрановим висловили подяку заслуженим працівникам заводу, побажали заводчанам особистих благ і подальшого розвитку рідному підприємству. Багато щирих та добрих слів було сказано на цьому святі ветеранам і найкращим працівникам заводу. Яскравим та незабутнім подарунком для усіх стала музична програма, підготовлена талантами ВП АЕМ.

Заводчани були нагороджені адміністрацією та профспілковим комітетом грамотами та подяками, а також грошовими преміями.

До привітань керівництва ВП АЕМ долучився Галуцький Юрій Олександрович, перший заступник головного інженера енергоремонтного підрозділу Запорізької ВП АЕС, який подякував колективу заводу спеціальних конструкцій ВП АЕМ за вагомий внесок у забезпечення потреб ВП ЗАЕС та рідного міста.

На святі було згадано чимало виробничих звершень, але ми впевнені – найважливіші досягнення у нас попереду.

 

Назад до новин культурного життя ВП АЕМ