Укр | Рос | Eng            
Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах
ВП «Атоменергомаш»

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки

Сертифікати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС

Інформація

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у
ВП "Атоменергомаш"

КЕРІВНИЦТВО

Городнер Григорій Абрамович
Генеральный директор
ВП "Атоменергомаш"

e-mail:

Лавров Сергій Ігоревич
Головний інженер - технічний директор

e-mail:

Пінчук Світлана Анатолїївна
Заступник генерального директора з економіки та фінансів

e-mail:

Бізяєв Андрій Володимирович
Заступник генерального директора з забезпечення виробництва

e-mail:

Лунін Сергій Миколайович
Директор ремонтно-механічного заводу

e-mail:

Вовк Микола Васильович
Директор заводу спеціальних конструкцій

e-mail:

Бондаренко Олександр Анатолійович
Директор заводу нестандартного обладнання та трубопроводiв

e-mail:

Кириленко Олексій Олександрович
Заступник головного інженера - технічного директора з виробництва

e-mail:

Завантажити каталог продукції

КОРОТКА ІСТОРІЯ

Відокремлений підрозділ «Атоменергомаш» ДП «НАЕК «Енергоатом» (ВП «Атоменергомаш») - організовано згідно з рішенням Правління «Енергоатом» у 2003р. на базі трьох діючих підприємств: заводу нестандартного обладнання і трубопроводів (НСОіТ), заводу спеціальних конструкцій (ЗСК), ремонтно-механічного заводу (РМЗ), основна первісна діяльність яких була орієнтована на потреби будування енергоблоків Радянського Союзу.

Сьогодні ВП «Атоменергомаш» є одним з небагатьох підприємств в Україні з діючими потужностями з виготовлення елементів трубопроводів і нестандартного обладнання для атомної і теплової енергетики. На своїх виробничих потужностях ВП «Атоменергомаш» здійснює агрегатно-відновлювальний ремонт теплообмінного обладнання вагою до 50 тонн для АЕС і ТЕС України, відновлення робочих поверхонь валів (наплавлення, напилення шийок вала з подальшою обробкою і накаткой кулькою), капітальний ремонт електродвигунів потужністю від 0,25 кВт до 8 МВ, а також виготовляє сертифіковану продукцію енергетичного машинобудування.

За рахунок освоєння нових технологій, наявності унікального спеціалізованого обладнання ВП «Атоменергомаш» забезпечує для АЕС України збільшення ресурсу обладнання, що експлуатується, підвищення КВВП енергоблоків АЕС і приносить значну економію коштів.

СЕРТИФІКАЦІЙНИЙ АУДИТ

ВП «Атоменергомаш» успішно пройшов сертифікаційний аудит на відповідність вимогам ISO 9001:2008 та ISO 14001:2004.

За результатами перевірки аудиторська група ТОВ «ТЮФ Норд Україна» рекомендувала TÜV Nord Cert видати сертифікати відповідності системи управління ВП «Атоменергомаш» вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008 Quality Management Systems - Requirements і ISO 14001:2004 Environmental Management Systems - Requirements With Guidance For Use .
Група аудиту відзначила високий рівень технологічних можливостей виробництва ВП «Атоменергомаш», високий рівень чистоти і порядку в усіх підрозділах підприємства і на закріплених територіях, наявність поряд з внутрішніми аудитами ефективної процедури самооцінки.
Згідно з результатами аудиту, невідповідності інтегрованої системи менеджменту ВП «Атоменергомаш» вимогам ISO 9001:2008 та ISO 14001:2004 не встановлені.

Довідка. Міжнародна організація з стандартизації (International Organization for Standardization, ISO) створена двадцятьма п'ятьма національними організаціями по стандартизації у 1946 році.
Впровадження і застосування стандартів ISO серії 9000 дозволяє досягти:

ТОВ "ТЮФ Норд Україна", дочірня компанія німецького концерну TÜV Nord Group, що спеціалізується в сфері проведення технічних експертиз, сертифікації, випробувань, тестів і експертиз.