Укр | Рос            
Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах
ВП «Атоменергомаш»

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки

Сертифікати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС

Інформація

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у
ВП "Атоменергомаш"

Соціальний захист Підготовка персоналу Медичне страхування Новини культурного життя ВП АЕМ
Професійне свято енергетичної галузі у ВП «Атоменергомаш»

22 грудня - професійне свято всіх енергетиків країни! Урочисті збори та нагородження передовиків виробництва, присвячені святкуванню Дня енергетика, відбулися на виробничих майданчиках ВП «Атоменергомаш» міст Енергодар та Южноукраїнськ.

   

Генеральний директор ВП АЕМ Григорій Городнер, голова ППО ВП АЕМ Віктор Поліхранов та начальник відділу кадрів Тетяна Першина тепло привітали колектив ВП АЕМ із професійним святом працівників енергетичної галузі, подякували за працю та відзначили значний внесок нашого колективу у виконанні державної програми з виробництва електроенергії, забезпеченні надійної та безперебійної роботи енергоблоків атомних станцій України.

      

Міський голова Дмитро Орлов, представники ВП ЗАЕС в особі заступника головного інженера з ремонту Олександра Макаревича та ЗГД з інфраструктури Олексія Попова приєдналися до привітань адміністрації ВП АЕМ та побажали нашим співробітникам здоров'я та щастя, великого натхнення та нових звершень, а також впевненості у завтрашньому дні.

      

Лучшие работники предприятия были отмечены наградами министерства энергетики, ГП «НАЭК «Энергоатом», ОП «Атомэнергомаш», ППО ОП «Атомэнергомаш» и городской администрации.

   

   

Назад до новин культурного життя ВП АЕМ