Закупівлі           |           Контакти           |           Укр | Рос | Eng

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки всіх, чия діяльність ...
Далі

Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах ВП «Атоменергомаш» (ЗСК, ЗНСОтаТ, РМЗ)…
Далі

Сертифiкати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС України і є корпоративними ...
Далі

ІнформацІя

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у ВП АЕМ , необхідно ознайомитися з умовами подання документів ...
Далі

ДО УВАГИ ДЕКЛАРАНТІВ! Початок декларування 2019

Далі

 

 

ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ

Реакція ВП "Атоменергомаш" на інформацію, розповсюджену ЗМІ

Заява президента ДП «НАЕК« ЕНЕРГОАТОМ »на честь Міжнародного дня боротьби з корупцією  

Публікація Олега Поліщука, директора із запобігання і протидії корупції – радника президента ДП НАЕК "Енергоатом", Уповноваженого з виконання Антикорупційної програми Компанії: "Конфлікт інтересів. Що треба знати, щоб не вчинити правопорушення"

Гордість трудового колективу чи порушення антикорупційного законодавства ТРУДОВА ДИНАСТІЯ

 

Увага! Від імені НАЗК співробітникам   Енергоатома телефонують шахраї!

Дирекція із запобігання і протидії корупції НАЕК «Енергоатом» повідомляє про активізацію шахраїв: співробітникам Компанії, які є суб’єктами декларування, від імені посадових осіб Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) телефонують невідомі та розповідають про виявлення неточностей та невідповідностей у поданих ними деклараціях.

 

Метою шахраїв є отримання грошей за «вирішення проблем», які нібито можуть виникнути в співробітників Енергоатома через виявлені при аналізі їх декларацій неточності. Найчастіше шахраї повідомляють про виявлення фінансових зобов’язань суб’єктів декларування, які підтверджені фінансовими установами та не були відображені у деклараціях.

Дирекція із запобігання і протидії корупції Енергоатома наголошує, що посадові особи НАЗК не телефонували співробітникам Енергоатома з подібними пропозиціями, а усі випадки телефонних дзвінків є виключно шахрайськими діями невідомих осіб.

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» НАЗК може запитувати інформацію тільки через уповноважених осіб в офіційній письмовій формі поштовим відправленням чи електронним листом. Рішення про проведення повної перевірки декларацій приймається на засіданні Національного агентства, про що електронним листом повідомляється відповідний суб’єкт декларування. Така інформація розміщується на офіційному веб-сайті Національного агентства.

У разі виникнення подібних ситуацій просимо ігнорувати пропозиції шахраїв та негайно звернутися до дирекції із запобігання і протидії корупції з повідомленням про такі факти.

 

     

 

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ»

ПЕРЕЛІК НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ ТА РОЗ'ЯСНЕНЬ З АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ СЛУЖБОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ ТА ПЕРЕВІРОК

 

З питань протидії корупції звертатися по E-mail: dovira@aem.zp.ua