Укр | Рос            
Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах
ВП «Атоменергомаш»

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки

Сертифікати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС

Інформація

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у
ВП "Атоменергомаш"

Завантажити "Положення про порядок комплектування персоналом
ДП "НАЕК "Енергоатом"
ВАКАНСІЇ

До уваги бажаючих працевлаштуватися!

Прийняття документів для розгляду кандидатів (копія паспорта, копія військового квитка / посвідчення про приписку до призовної дільниці, копія трудової книжки, копія всіх документів про освіту, резюме та інші документи, що підтверджують кваліфікаційний рівень кандидата) здійснюється щосереди в кабінеті відділу кадрів ВП «Атоменергомаш» з 13-00 до 15-00 (інженерно - лабораторний комплекс на території заводу спеціальних конструкцій, вул. Промислова, 52).

Завантажити форму резюме

Завантажити бланк особового листа по обліку кадрів

Вказані вище документи направляти в сканованному вигляді одним файлом в форматі pdf, 150 dpi, сірий (можливо чорно-білий) на електронну адресу загального відділу ВП АЕМ: . Пакет документів, спрямований не в повному обсязі та не по формату, до розгляду не приймається!

Контактні телефони:

Відділ кадрів  6-47-61, 6-36-26

Загальний відділ   6-34-88, 6-47-33

   

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

ВП «Атоменергомаш» проводить підбір потенційних кандидатів на посади:

Слюсар з механоскладальних робіт

Категорія працівників, розряд, кількість вакансій: робітники 3-5 розряду, 10 одиниць

Режим роботи та умови праці: змінний, шкідливі

Кваліфікаційні вимоги:

На робоче місце слюсаря з механоскладальних робіт 3 розряду приймається працівник, який має повну загальну середню освіту та професійно-технічну освіту без вимог до стажу роботи або повну загальну середню освіту та професійну підготовку на виробництві.

На робоче місце слюсаря з механоскладальних робіт 4 розряду приймається працівник, який має професійно-технічну освіту, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря з механоскладальних робіт 3 розряду - не менше 1 року.

На робоче місце слюсаря з механоскладальних робіт 5 розряду приймається працівник, який має професійно-технічну освіту, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря з механоскладальних робіт 4 розряду - не менше 1 року.

Обов’язки:

Слюсарне оброблення та приганяння деталей в межах із застосуванням універсальних пристроїв. Складання, регулювання та випробовування вузлів та механізмів середньої складності. Розмічати, шабрувати, притирати деталі та вузли середньої складності. Випробовування вузлів та механізмів, які складають, на спеціальних установках. Усунення дефектів, які виявлені під час складання та випробування вузлів та механізмів.

Компетенції: Відповідальність, бажання розвиватися.

 

Слюсар із складання металевих конструкцій

Категорія працівників, розряд, кількість вакансій: робітники 3-5 розряду, 6 одиниць

Режим роботи та умови праці: змінний, шкідливі

Кваліфікаційні вимоги:

На робоче місце слюсаря із складання металевих конструкцій 3 розряду приймається працівник, який має повну загальну середню освіту та професійно-технічну освіту без вимог до стажу роботи або повну загальну середню освіту та професійну підготовку на виробництві.

На робоче місце слюсаря із складання металевих конструкцій 4 розряду приймається працівник, який має професійно-технічну освіту, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря із складання металевих конструкцій 3 розряду - не менше 1 року.

На робоче місце слюсаря із складання металевих конструкцій 5 розряду приймається працівник, який має професійно-технічну освіту, підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря із складання металевих конструкцій 4 розряду - не менше 1 року.

Обов’язки:

Складати складні вузли металоконструкцій під зварювання і клепати за креслениками і складальними схемами з застосуванням універсальних пристроїв, а також складати особливо складні вузли металоконструкцій з застосуванням універсально-складальних і спеціальних пристроїв і шаблонів. Розмічати місця під установлення складних базових деталей і вузлів металоконструкцій. Правити складні і особливо складні деталі і вузли металоконструкцій. Зачищати під гумування зварні шви ручною пневматичною шліфувальною машиною. Брати участь в складанні експериментальних і унікальних вузлів металоконструкцій під керівництвом слюсаря вищої кваліфікації. Виконувати гідравлічні і пневматичні випробування складних вузлів металоконструкцій, які працюють під тиском. Усувати дефекти, що виявленні після випробування складних вузлів металоконструкцій. Складати ескізи і складальні схеми. Складати, піднімати і установлювати з тимчасовим розкріпленням елементи металоконструкції в різних положеннях на різній висоті. Виконувати зачистку зварювальних швів, ручною пневматичною шліфувальною машинкою. Виконувати рубку листів на гільйотинних та комбінованих ножицях. Виконувати згинання різних металоконструкцій на профілегібочному верстаті.

Компетенції: Відповідальність, бажання розвиватися.