Укр | Рос            
Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах
ВП «Атоменергомаш»

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки

Сертифікати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС

Інформація

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у
ВП "Атоменергомаш"

Соціальний захист Підготовка персоналу Медичне страхування Новини культурного життя ВП АЕМ
Нагородження працівників та трудових колективів з нагоди 51-ї річниці з дня заснування міста

11 червня в конференц-залі виконавчого комітету відбулося урочисте нагородження працівників та трудових колективів з нагоди 51-ї річниці з дня заснування міста.

Генеральний директор ВП «Атоменергомаш» Григорій Городнер, який є представником значущого для міста підприємства, що забезпечує потреби діючих АЕС України, привітав енергодарців зі святом.

Григорій Абрамович, спираючись на особистий багатий досвід людини, яка особисто брала участь у розвитку та становленні рідного підприємства і міста, розгорнуто і змістовно представив до уваги присутніх в залі історію рідного міста. Очільник ВП АЕМ зазначив, що за минулі десятиліття по-своєму унікальне місто трансформувалося у важливий для Запорізької області економічний і соціальний центр та від нашої важливої роботи залежить благополуччя енергетичної галузі України. Адже Енергодар заснований на працьовитості, професіоналізмі і майстерністі його жителів будь-яких професій. Сьогоднішні успіхи і досягнення - це заслуга старшого покоління, які пронесли любов і відданість своєму місту через все своє життя, що розділили з ним радощі й прикрощі, перші перемоги і важкі часи. Молоді жителі гідно продовжують традиції своїх батьків і дідів: працюють тут, в Енергодарі, виховують дітей, своєю працею і інтелектом створюють надійний фундамент для подальшого розвитку рідного міста. Спираючись на накопичений багатий потенціал попередніх років, ми продовжуємо цілеспрямовано працювати на перспективу. Попереду у нас багато планів і починань.

Також теплі привітання звучали від першого заступника міського голови Івана Самойдюка, який подякував кожному, хто своєю працею докладає зусиль для розвитку і процвітання Енергодара, прославляючи рідне місто в Україні і світі.

На святі були присутні представники інших містоутворюючих підприємств - в. о. заступника генерального директора ЗАЕС Валерій Мартинюк, заступник генерального директора ЗАЕС Олексій Попов, директор ДТЕК Запорізький ТЕС Максим Шевцов.

Почесними нагородами були відзначені енергодарці, які досягли значних успіхів у різних галузях.

Нагрудним знаком міської ради нагороджений наш молодий співробітник Олег Холод, електрозварник 4 розряду ЦБТтаМК ЗНСОтаТ. Листом подяки і пам'ятними подарунками нагороджено колектив бригади цеху спеціальних металоконструкцій ЗСК. Почесна грамота міської ради та лист подяки міського голови за сумлінну працю з пам'ятними подарунками були вручені Людмилі Торохтій, комірнику ЗСК та Ганні Ріттер, інженеру 2 категорії виробничо-диспетчерського відділу.                      

   

Назад до новин культурного життя ВП АЕМ