Укр | Рос            
Новини

Висвітлення виробничих подій, які відбуваються на промислових об'єктах
ВП «Атоменергомаш»

Культура безпеки

Особлива увага приділяється формуванню особистої відповідальності та відданості безпеки

Сертифікати

Підрозділи ВП «Атоменергомаш» атестовані на право виготовлення обладнання для АЕС та ТЕС

Інформація

Бажаючим пройти професійний відбір та працевлаштуватися у
ВП "Атоменергомаш"

Соціальний захист Підготовка персоналу Медичне страхування Новини культурного життя ВП АЕМ
Спортивне життя ВП «Атоменергомаш».
Відбулась I Спартакіада колективів фізкультури ВП «Атоменергомаш» та первинної профспілкової організації ВП АЕМ.

10 липня у Парку Перемоги (Слави) ВП ЗАЕС відбулося урочисте відкриття першої Спартакіади колективів фізкультури ВП «Атоменергомаш» та первинної профспілкової організації ВП АЕМ.

Головними цілями у проведенні цієї яскравої літньої спортивної події для нашого підприємства були: широке залучення співробітників підприємства до активних занять фізичною культурою та спортом, мотивація до зміцнення їх здоров’я, розвитку внутрішньо-корпоративних зв’язків та отримання приємних вражень від спортивних змагань.

Очільники ВП «Атоменергомаш» в особі генерального директора Григорія Городнера, голови ППО Віктора Поліхранова, директора ЗНСОтаТ Олександра Бондаренка та начальника відділу кадрів Тетяни Першиної під час урочистої церемонії побажали всім учасникам наснаги і перемоги та зазначили, що в даному виді змагань тих, хто програв, точно не буде!

Свої команди на змаганнях з міні-футболу, стрітболу та пляжного волейболу представили завод нестандартного обладнання та трубопроводів (ЗНСОтаТ), завод спеціальних конструкцій (ЗСК) та ремонтно-механічний завод (РМЗ, м. Южноукраїнськ).

   

Директор ЗНСОтаТ Олександр Бондаренко особисто підтримував свою команду та за підсумками проведених змагань команда заводу НСОтаТ стала переможницею: отримала два перших місця - у міні-футболі та стрітболі, у пляжному волейболі (змішані команди) завод посів друге місце, а у пляжному волейболі (чоловічі команди) здобув третє призове місце.

Переможницею у змаганнях з пляжного волейболу (чоловічі команди) стала команда РМЗ. Також спортсмени южноукраїнського майданчика вибороли друге місце у змаганнях з міні-футболу та третє призове місце у змаганнях з пляжного волейболу (змішані команди).

Команда ЗСК здобула абсолютну перемогу у змаганнях з пляжного волейболу (змішані команди) та друге місце у змаганнях з пляжного волейболу (чоловічі команди). У міні-футболі спортсмени заводу здобули третє призове місце.

У цей насичений день кожен учасник змагань зробив особистий внесок своїми вміннями в досягненні найкращих результатів команд! Всі присутні на Спартакіаді отримали позитивні враження і гарний настрій та відчули свою причетність до значної довгоочікуваної події.

Керівники підприємства та ППО запевнили, що і надалі прикладатимуть максимум зусиль з підтримки і розвитку спортивного життя та змістовного дозвілля на підприємстві.

Це було справжнє свято спорту, сили і молодості духу!                                  

   

    

Назад до новин культурного життя ВП АЕМ